اخبار اختصاصی سینمای ایران-فوژان نیوز  
  Create an account
منوی اصلی
مطالب خبرگزاری
بخش خبری
دیگر بخشها
امکانات سایت
تماس با ما
درباره ما
جستجو


روی آگهی کیلک کنید

 فراخوان بازیگری

پیغام کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا اينکه عضو شويد.
نظرسنجی
برترين هاي ماه از نظر شما:

فیلم:مسخره باز -غنی زاده
فیلم:هزارتو -حسین ترابی
فیلم:ردخون-حسین مهدویان
بازیگر:علی نصیریان-مسخره با
بازیگر:جواد عرتی -ردخون
بازیگر:هدیه تهرانی -مسخره..
بازیگر:شهاب حسینی-هزار تونتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 656
محصول فوژان فيلم
فوژان فیلم

محصول فوژان فيلم
محصول فوژان فيلم
AIFIC

آیفیک

محصول فوژان فيلم

نام نیکی که کشن‌فلاح به‌جا گذاشت

0

نام نیکی که کشن‌فلاح به‌جا گذاشت

خبرگزاری فوژان:هنرمندی که به دور از منفعت‌طلبی کار کرد در عرصه‌ای که بسیاری از افراد به دلیل کارهای اندک خود در عرصه فرهنگ و هنر دنبال سهم خواهی هستند زنده یاد سعید کشن فلاح به دور از منفعت طلبی‌های شخصی کار کرد.


به گزارش رسیده و به نقل از گروه سینما و تئاتر فارس: سخت است کسی در عرصه فرهنگ و هنر فعالیت داشته باشد و بتواند بدون حاشیه کارش را پیش ببرد.

 حال این فعالیت هم می‌تواند در امر خلق اثر هنری باشد یعنی فرد به عنوان هنرمند فعالیت کند و یا در پست‌های مدیریتی تصمیم گیرنده باشد.امروز اگر نگاهی به شرایط فعلی در عرصه فرهنگ و هنر بیندازیم متوجه خواهیم شد که چقدر مدیریت و یا فعالیت در این فضا کار سخت و دشواری است که حضور مردان توانمند و کار بلد را می‌طلبد.

مردانی که شجاع و بدون منفعت طلبی و یا اینکه برای دیده شدن دست به حاشیه بزنند و تنها به کار و رویکرد مثبتی که بر آمده از تلاش‌شان است فکر می‌کنند.

این دست افراد در عرصه فرهنگ وهنر زیاد نیستند اما در عرصه تئاتر به دلیل شرایط تربیت آموزی که در آن حاکم است با افرادی مواجه می‌شویم که سر به زیر به کار خود می‌پردازند.

هنرمندان سربه‌زیری که به دلیل تنها پرداختن به کارشان و نه هیچ چیز دیگری چون حاشیه کمتر دیده می‌شوند و رسانه ها نیز آنچنان که شایسته است قدردان آنها نیستند.

روز گذشته یکی از همین افراد در عرصه تئاتر که هم در پست های مدیریتی و هم در عرصه خلق اثر هنری به عنوان هنرمند فعالیت داشت متاسفانه چشم از جهان فروبست.

سعید کشن فلاح کارگردان و بازیگر تئاتر و مدیر چندین جشنواره تئاتری جزو همان افراد تربیت شده در تئاتر بود که بدون حاشیه کارش را پیش می برد.

این پیشکسوت تئاتر در کرمانشاه متولد شد. وی فارغ التحصیل کارشناس بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای دراماتیک و کارشناس ارشد کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس بود و علاوه بر بازی، کارگردانی و نویسندگی هم کرده بود. او فعالیت‌های زیادی در امر دبیری جشنواره‌ها داشت که از این میان می‌توان به تدریس او در دانشگاههای مختلف کشور، مدیریت مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از سال 83 تاکنون ریاست دانشگاه هنر، عضوهیات علمی دانشکده سینما وتئاتر، دبیری جشنواره های بین المللی تئاتر فجر، تئاتر ماه، تئاتر دانشجویی، تئاتر دفاع مقدس، عضویت در شورای سیاستگذاری، هیات بازخوانی، بازبینی و داوری چندین جشنواره تئاتر در کشور، مدیریت تالار مولوی تالیف چندین آثار پژوهشی در حوزه فرهنگ و هنر از جمله فعالیتهایی است که این چهره ماندگار عرصه فرهنگ و هنر اشاره کرد.

این تنها بخشی از فعالیت چندین دهه زنده یاد سعید کشن فلاح بود حال به راحتی می‌توان به یک نگاه به رسانه‌ها دریافت که وی هیچگاه در هیچ زمینه‌ای ادعای حضور در عرصه‌های مختلف را نداشت که به واسطه آن مانند بسیاری که امروز در این عرصه فعال هستند سهم خواهی کند.سهم مرحوم کشن فلاح سمت مدیریتی و یا بازیگری در یک اثر نمایشی و کاگردانی متنی شاخص نیست سهم او تاثیرات مثبتی است که در مسیر کاریش در عرصه تئاتر از خود به جای گذاشته است.

سهم این بازیگر پیشکسوت اخلاقی است که می‌توان در امور مختلف از او دید و یادگرفت، یادگرفت که برای مدتی کار اندک در پست های مختلف آن هم با همه ایرادات از مدیران بعدی و یا دولت‌های خودی سهم خواهی نکنیم.یکی از مواردی که باعث می‌شود مدیران و مخصوصا هنرمندان تئاتر به خود غره شوند جوایزی است که در عرصه‌های مختلف دریافت می‌کنند که می‌تواند مهر تاییدی بر کاربلدی آنها باشد البته اگر سیاست و رابطه‌ها را در نظر نگیریم.

هنرمندانی که با گرفتن یک سیمرغ خود را بهترین آن عرصه می‌پندارند و فراموش می‌کنند که سلیقه و هزار نکته دیگر خارج از کیفیت کارشان، در انتخاب آنها سهیم بوده است.

زنده یاد سعید کشن فلاح توانسته بود در عرصه تئاتر و فضای تحصیلی خود موفقیت‌های خوبی را کسب کند که برای برخی این جوایز و افتخارات پله‌ای است برای بالا بردن دستمزدشان حال وی بدون توجه به این جوایز و افتخارات آسوده به فعالیتش ادامه داد که برخی از آنها عبارتند از

تندیس اول درحمایت از کودکان مبتلا به سرطان -موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک، بورس تحصیلی در رشته مطالعات سینما و تئاتر، مقطع دکتری، دانشگاه رویال هالوی دانشگاه لندن – 1381، بورس تحصیلی در رشته مطالعات سینما و تئاتر، مقطع دکتری، وزارت علوم تحقیقات و فناوری – 1380، رتبه دوم تهیه کنندگی و کارگردانی برنامه رادیویی جشنواره منطقه‌ای تولیدات رادیو و تلویزیون ABU، رتبه اول کارگردانی تئاتر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فجر – 1372، رتبه اول مسابقه قصه نویسی، روزنامه اطلاعات – 1356، رتبه اول مسابقه قصه نویسی جوانان، روزنامه کیهان – 1355، رتبه اول بازیگری تئاتر، استان تهران، دبیرستان دارالفنون، آموزش و پرورش استان تهران. این استاد پیشکسوت تئاتر که نمایش‌هایی چون «ﻭﺍﺗﺴﻼﻭ»، « ﻣﺮگ ﺁﻭﺍ »، « ﺣﻜﻢ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ »، « ﺭﻭﺷﻨﺎیی ﺗﻴﺮﻩ »، «بی‌ﺭﻳﺸﻪ» را کارگردانی کرد و بازی در نمایش‌های « ﻟﻴﺮﺷﺎﻩ »، « ﺗﻴﺮ ﻏﻴﺐ»،» ﺻﺎﺑﺮﻳﻦ » و « ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭی » در کارنامه هنری اش به ثبت رساند. روز گذشته این استاد دانشگاه و پیشکسوت عرصه فرهنگ و هنر هنگام برگشت از کرمانشاه در مسیر همدان در بیمارستانی در استان بستری شد و با وجود تلاش پزشکان دار فانی را وداع گفت و اینطور آخرین صحنه زندگی وی کارگردانی شد.

زندگی نمایشی است که چگونگی پایان بندی و شکل و شمایل آن از دستان ما خارج است اما به خوبی می‌توانیم در مسیر زندگی آنچنان بازی را در دست بگیریم که در اتمام پرده نمایش از اتفاقات صحنه زندگی‌مان خشنود باشیم.

سهم هنرمندانی چون کشن فلاح از زندگی بیش از آن بود که در دنیا به دنبال سهم های زود گذر باشند. او بدون منفعت طلبی کار کرد. سهم این هنرمند نام نیکی است که از خود به جای گذاشت.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : دوشنبه، 26 مهر ماه ، 1395 (928 مشاهده)
article1057.html

رونمایی از پوستر «منا....بی برگشت!»

25

رونمایی از پوستر فیلم «منا....بی برگشت!»

خبرگزاری فوژان:  رونمایی از پوستر فیلم «منا...بی برگشت!» در شبکه نمایش خانگی از هفته آینده به بهانه اولین سالروز شهدای منا صورت می‌گیرد.

 به گزارش رسیده،از فارس، رونمایی از پوستر فیلم «منا...بی برگشت!» در شبکه نمایش خانگی از هفته آینده به بهانه اولین سالروز شهدای منا 2 مهرماه 95 و همدردی با بازماندگان این واقعه تلخ و ماندگار در روزهای نزدیک شدن به عاشورای حسینی صورت می‌گیرد .

 فیلم «منا ...بی برگشت!» به کارگردانی فرید ولی‌زاده از هفته آینده به بهانه اولین سالروز شهدای منا 2مهرماه 95 و همدردی با بازماندگان این واقعه تلخ و ماندگار در روزهای نزدیک شدن به عاشورای حسینی توزیع خواهد شد.

فیلم مستند سینمایی«منا،.. بی برگشت !» به زاویه جدیدی از فاجعه منا بر اساس قصه ای مستند می پردازد، در کنار تصاویر واقعی ثانیه های پردرد و رنج خانواده های این عزیزان را بتصویر می کشاند.

همچنین فرید ولی زاده کارگردان این فیلم عنوان کرد: متاسفانه علارقم نامه نگاری رسمی وگفتگو، با عدم حمایت حداقلی این اثر از سوی سازمان حج وزیارت و و دفتر امور فرهنگی بنیاد شهید مواجهه شدیم و نتوانستیم این فیلم را طبق برنامه ریزی در روز دوم مهرماه پخش نمایم به همین خاطر این فیلم از هفته آینده درشبکه نمایش خانگی و مراکز فرهنگی توزیع خواهد شد.

برخی از عوامل این فیلم عبارتند از:نویسنده و کارگردان:فرید ولی زاده/راوی:امیر هوشنگ زند/ تدوین:منوچهر صانعی / تصویر بردار: محمد مهدی توسلی/طراحی پوستر:علیرضا اکار/ساخت آنونس و اتورینگ: سعید خدا رضایی/عکاس:نیلوفر اسدی/مجری طرح وتهیه کننده:موسسه فوژان فیلم-فرید ولی زاده/روابط عمومی فوژان:سعید گلزار.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : يكشنبه، 11 مهر ماه ، 1395 (1640 مشاهده)
article1056.html

همایش کره ای ها با آیفیک در برج میلاد

10

همایش کره ای ها با آیفیک در برج میلاد

خبرگزاری فوژان: شرکت کره ای media show case دوشنبه گذشته همایشی ویدیویی در برج میلاد با اعضا آیفیک برگزار نمود.


به گزارش رسیده ،شرکت کره ای media show case دوشنبه گذشته همایشی ویدیویی در برج میلاد با اعضا آیفیک برگزار نمود.

این همایش  حدودا 3 ساعت به طول انجامید و  در گفتگوهای انجام شده زمینه هایی برای همکاری بین  اعضا آیفیک و این شرکت فیلمساز کره ای  تبادل نظر شد.

در این جلسه نماینده هایی از موسسه های ویدیو رسانه نیز حضور داشتند.

 

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : پنجشنبه، 8 مهر ماه ، 1395 (985 مشاهده)
article1055.html

«بدون تاریخ‏، بدون امضا» درنیمه راه

0

 هدیه تهرانی و نوید محمدزاده جلوی دوربین وحید جلیلوند  رفتند.

خبرگزاری فوژان:فیلم سینمایی «بدون تاریخ‏، بدون امضا» دومین ساخته برادران جلیلوند از نیمه گذشت و بعد از امیر آقایی، هفته گذشته هدیه تهرانی و نوید محمدزاده هم مقابل دوربین رفتند.

به گزارش رسیده،فیلمبرداری فیلم سینمایی «بدون تاریخ‏، بدون امضا» دومین ساخته برادران جلیلوند از نیمه گذشت. بعد از امیر آقایی، هفته گذشته هدیه تهرانی و نوید محمدزاده هم مقابل دوربین وحید جلیلوند رفتند.

بیش از پنجاه درصد فیلم‌برداری «بدون تاریخ،‌ بدون امضا» در حالی انجام شده است، که تنها لوکیشن اصلی فیلم یعنی پزشکی قانونی باقی مانده است و بقیه لوکیش‌ها فیلمبرداری شده است.بدون تاریخ بدون امضا» دومین فیلم برادران جلیلوند قرار است برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر رونمایی شود. باشد.

این فیلم با فیلمنامه‌ای نوشته علی زرنگار و وحید جلیلوند در آخرین روزهای خرداد ماه پروانه ساخت گرفت و مراحل پیش ‌تولید آن آغاز شد.وحید جلیلوند اولین کارگردانی خود را با فیلم «چهارشنبه 19 اردیبهشت» تجربه کرد که علی جلیلوند به همراه محمدحسین لطیفی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده داشتند، این فیلم در سی‌وسومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست سیمرغ بهترین کارگردانی و بهترین فیلم در بخش نگاه نو را از آن خود کند. همچنین مهم‌ترین حضور آن در جشنواره‌های جهانی به رقابت در بخش «افق»‌های جشنواره ونیز باز می‌گردد که در نهایت جایزه منتقدان را برای سازندگانش به همراه داشت.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «کاوه نریمان یکی از پزشکانِ پزشکی قانونی در محل کارش با جسدی مواجه می شود که او را پیش از این می‌شناخته است.»

سایر عوامل عبارتند از : کارگردان: وحید جلیلوند، تهیه‌کننده:‌ علی جلیلوند. بازیگران عبارتند از: ، امیر آقایی، هدیه تهرانی، سعید داخ، علیرضا استادى، و نوید محمدزاده، بامعرّفی : زکیّه بهبهانی، بازیگر خردسال : ماهان نصیری نیا، با حضور تعداد زیادی از هنرجویان تئاتر.نویسندگان : علی زرنگار - وحید جلیلوند، مدیر فیلمبردارى : پیمان شادمانفر، طراح گریم : عبدالله اسکندری، مدیر تولید : محمدصادق آذین، طراحى و ترکیب صدا : سیدعلیرضا علویان، مدیر صدابرداری : امین میرشکاری، طراح صحنه : محسن نصراللّهی، طراح لباس : دلیله صوفیانی، تدوین : وحید جلیلوند – سپهر وکیلی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان : زینب نصراللّهی، منشی صحنه : ندا قائدی، عکاس : امیرحسین شجاعی، مدیر تدارکات: محمد حیدرقلی، دستیار یک فیلمبردار : آرش رمضانى، دستیار کارگردان : بهنام اعلمی، دستیار یک صحنه : مسعود مقوّمی، گروه کارگردانی : قدیر حمزه ای – علی عسکری، دستیار تدارکات : عماد طاهری، کارگردان فیلم پشت صحنه : حامد جوادزاده، تصویربردار پشت صحنه : على نظرى، تبلیغات مجازى : آریان امیرخان.پخش کنندۀ بین الملل : کتایون شهابی، مشاور رسانه ای : مریم نراقی، سرمایه گذاران : حامد عنقا – علی جلیلوند.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : چهارشنبه، 31 شهريور ماه ، 1395 (844 مشاهده)
article1054.html

اکران خصوصی فیلم"فروشنده" برای آیفیک

5

اکرا خصوصی فیلم "فروشنده"برای اعضای آیفیک 

خبرگزاری فوژان:اعضای آیفیک به همراه جمعی از بازیگران به تماشای «فروشنده» نشستند.


به گزارش رسیده،اعضای آیفیک (انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلم سازی ایران) به همراه جمعی از بازیگران به تماشای فیلم «فروشنده»  آخرین ساخته  اصغر فرهادی نشستند.

مدیران موسسات فیلم سازی شب گذشته در پردیس سینمایی کوروش حضور یافتند و نماینده ایرانی اسکار را تماشا کردند.

در این مراسم علاوه بر مدیران موسسات فیلم سازی هنرمندانی چون امین زندگانی،الیکا عبدالرزاقی، راما قوی دل، سعید داخ، سعید پیردوست ،دانیال عبادی ،مریم کاویانی، صبا کمالی، شهین تسلیمی و فرید ولی زاده حضور داشتند.

همچنین 28شرکت فیلم سازی به همراه مدیران خود، از جمله موسسه فرهنگی هنری اندیشه پردیس جم،فوژان فیلم،فانوس خیال زمان، هزاره هنر هفتم، سپیده تابان، سخن فیلم و فانوس خیال زمان به این مراسم دعوت شده بودند.

انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلم سازی ایران (آیفیک)در طول سال علاوه بر انجام امور صنفی، برنامه های فرهنگی متنوعی برای اعضای خود خواهد داشت.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : چهارشنبه، 31 شهريور ماه ، 1395 (1319 مشاهده)
article1053.html

موافقت شورای ساخت با سه فیلم

0

موافقت شورای ساخت با سه فیلم نامه

خبرگزاری فوژان:شورای صدور پروانه ساخت با سه فیلمنامه در جلسه ۱۳شهریور موافقت کرد.


به گزارش رسیده، فیلم‌نامه‌های «توده پر فشار» به تهیه کنندگی هارون یشایایی وکارگردانی مهرداد موفق و نویسندگی مشترک مهرداد موفق، اکبر روح در ژانر اجتماعی ،«سی پی آر» به تهیه کنندگی و کارگردانی کاظم معصومی و نویسندگی مشترک کاظم معصومی، طاهره نظافت در ژانر اجتماعی و «آنجا همان ساعت» به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی سیروس الوند در ژانر اجتماعی موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : دوشنبه، 22 شهريور ماه ، 1395 (873 مشاهده)
article1052.html

وحید‌‌‌زاده و۴ فیلمنامه کمدی

5

وحید‌‌‌زاده کدام یک از ۴ فیلمنامه کمدی‌اش را می‌سازد

خبرگزاری فوژان:ابراهیم وحیدزاده گفت: ۴ فیلمنامه کمدی در دست دارم که نگارش آنها نهایی شده است.

به گزارش رسیده،ابراهیم وحیدزاده در گفت‌وگو یی در ارتباط با جدیدترین فعالیتش گفت: در حال حاضر که بیشتر زمانم به آموزش می‌گذرد اما چند فیلمنامه را در دست دارم که اگر شرایط برای سرمایه‌گذاری هر کدام از آنها فراهم شود حتما به زودی یکی از آنها را کلید می‌زنم.

وی در ادامه افزود: فیلمنامه‌های «بی‌دفاع»، «قصه عشق»، «رویای شعبان» و «شب» جزو فیلمنامه‌هایی است که در دست دارم و بیش از هرچیزی برای‌شان به دنبال سرمایه‌گذار هستم خیلی برایم فرق نمی‌کند که کدام یک را بسازم اما نقطع مشترک این فیلم‌نامه‌ها کمدی بودن‌شان است.

وحید‌زاده گفت: آثار من به نحوی کمدی هستند حالا برخی کمی کمدی‌شان بیشتر است.

 به نظرم نوع کمدی که در این آثارم است را باید با فیلم‌های قبلی خودم مقایسه کنم نه آثاری که بر روی پرده سینما‌ها اکران شده است. دیالوگ‌های شخصیت‌های فیلمنامه‌ام شاید به آن معنای مرسوم طنز نداشته باشد بیشتر شرایط و موقعیت‌ها و اتفاقات در این فیلمنامه‌ کمدی را به وجود می‌آورد.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : پنجشنبه، 11 شهريور ماه ، 1395 (896 مشاهده)
article1050.html

کلید خوردن «زیر سقف دودی» در مهر ماه

10

 احتمال کلید خوردن «زیر سقف دودی» در مهر ماه

خبرگزاری فوژان:فیلمبرداری فیلم در تهران خواهد بودپوران درخشنده گفت: فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» که نگارش آن نزدیک به دو سال طول کشید، احتمالا با روندی که در پیش تولید داریم مهر ماه سال جاری فیلمبرداری‌اش را آغاز خواهیم کرد.

به گزارش رسیده،پوران درخشنده در گفت‌وگو یی در ارتباط با ساخت تازه‌ترین فیلم سینمایی خود با نام «زیر سقف دودی» گفت: همچنان در مرحله پیش تولید به سر می‌بریم و همچنان مشغول به انتخاب بازیگران اصلی فیلم‌مان هستیم و متاسفانه نمی‌توانم نام بازیگری را تا زمانی که قطعی با آن قرار داد نبسته‌ایم ببرم.

وی در ادامه افزود: این فیلم سینمایی به احتمال زیاد در مهرماه سال جاری کلید بخورد و تلاش داریم به نحوی فیلمبرداری آن را پیش ببریم که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران حضورداشته باشیم.

محل فیلمبرداری فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» در پایتخت خواهد بود و خارج از تهران فیلمبرداری نخواهیم داشت.

او در ادامه در ارتباط با موضوع این اثر سینمایی اظهار کرد: برای نگارش فیلمنامه «زیر سقف دودی» با محوریت طلاق زوجین نزدیک به دو سال تحقیق و پژوهش داشته‌ام. برخی طلاق ها پیش از آنکه رسمی شوند به صورت عاطفی بین زن و شوهر رخ داده است. فیلم‌های سینمایی چون «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند»، «بچه‌های ابدی» و «شمعی در باد» از دیگر آثار درخشنده هستند.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : پنجشنبه، 11 شهريور ماه ، 1395 (849 مشاهده)
article1048.html

استاد «داوود رشیدی» درگذشت.

5

استاد «داوود رشیدی» هنرمند پیشکسوت درگذشت.

خبرگزاری فوژان:«داوود رشیدی» بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون صبح امروز در سن ۸۳ سالگی در اثر ایست قلبی درگذشت.

به گزارش رسیده ،داوود رشیدی صبح امروز5شهریور  در سن 83 سالگی درگذشت.

بنابر این گزارش، داوود رشیدی متولد 12 تیرماه سال 1312 در تهران بود و در نقش‌های بسیاری در تئاتر، سینما و تلویزیون درخشیده بود.

از جمله نقش‌های ماندگار او مفتش شش انگشتی در مجموعه تلویزیونی «هزاردستان» به کارگردانی زنده یاد «علی حاتمی» بود.همچنین این هنرمند که دارای نشان عالی فرهنگ و هنر بود، در آثار بسیار دیگری نظیر گل پامچال، امام علی(ع)، کوچک جنگلی، آوای فاخته، تنهاترین سردار، مختارنامه و ... ایفای نقش کرده بود.

این استاد پیشکسوت که طی سال‌های اخیر از بیماری آلزایمر رنج می‌برد، صبح امروز به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

پیکر زنده‌یاد رشیدی، روز یکشنبه هفتم شهریور ساعت 9 صبح از مقابل تالار وحدت تشییع و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) تدفین می‌شود.

همچنین مراسم ترحیم وی روز سه‌شنبه نهم شهریور ساعت 18 در مسجد جامع شهرک قدس (غرب) برپا خواهد شد.خبرگزاری فوژان  درگذشت این هنرمند را به خانواده وی و جامعه هنری  بخصوص سزکار خانم لیلی رشیدی تسلیت می‌گوید.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : جمعه، 5 شهريور ماه ، 1395 (934 مشاهده)
article1047.html

پروانه ساخت فیلم «آینه شیطان» صادر شد

5

پروانه ساخت فیلم ترسناک «آینه شیطان» صادر شد.

خبرگزاری فوژان: در جلسه 31 مرداد ماه شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی پروانه ساخت فیلم "آینه شیطان"به کارگردانی و تهیه کنندگی فرید ولی زاده صادر شد.


به گزارش رسیده از خبرگزاری فارس ،با صدور پروانه ساخت از سوی شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی در موسسه فوژان برای فیلم سینمایی «آینه شیطان» پیش تولید این فیلم آغاز شد.

همچنین لوکیشنهای اصلی این فیلم در جنوب و شمال شهر تهران و خانه ویلایی واقع در لواسانات خواهد بود و مدت زمان فیلمبرداری این پروژه 30 جلسه پیش بینی شده است.

قراردادبرخی از عوامل این فیلم بسته شده که با تکمیل سایر عوامل ،این فیلم اواسط شهریور جلوی دوربین حواهد رفت.

فرید ولی زاده در خصوص ساخت این فیلم عنوان کرد: بخاطر شرایط و موقعیت فیلمنامه که در گونه ژانر وحشت ساخته خواهد شد ،از چهره های جدید بازیگری در ایفای نقش استفاده خواهیم کرد تا بک گراند ذهنی(پیش زمینه ذهنی) مخاطبین این ژانر، پذیرای ای اتفاقات و حادثه های فیلم باشد.

قصه «آینه شیطان» راجع به زوج های جوانی است که با وسوسه شیطان در آینه اعمال گرفتار میشوند.

تا کنون حضور سحر واثقی در نقش «نسترن» و زهرا سادات رضوی در نقش "مهتاب" در این فیلم قطعی شده و سایر بازیگران هم تا چند روز آینده انتخاب خواهند شد.

تا بحال حضور : محسن ملکی بعنوان طراح گریم و چهره پرداز، ،منوچهر صانعی :تدوینگر،نیلوفر اسدی :عکاس،سعید حسینی:مدیر تولید،سعید گلزار :روابط عمومی فوژان ،فرید ولی زاده کارگردان و تهیه کننده و موسسه فوژان فیلم به عنوان مجری طرح قطعی است.

 نگارش فیلمنامه «آینه شیطان» رابطور مشترک ،کیانوش اسلامی و فرید ولی زاده برعهده دارند. «آینه شیطان» چهارمین تجربه کاری این بازیگر در زمینه کارگردانی است.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : پنجشنبه، 4 شهريور ماه ، 1395 (1145 مشاهده)
article1046.html
تعداد اخبار: 633 (64 صفحه | قابل نمايش: 10)
[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 ]
آخرين اخبار
· جشنواره جهانی فجر فراخوان داد[ 0 نظر - 119 مشاهده ]
· مجوز نمایش برای سه فیلم صادر شد[ 0 نظر - 53 مشاهده ]
· موافقت شورای ساخت با چهار فیلم نامه[ 0 نظر - 146 مشاهده ]
· وداع هنرمندان با تهیه کننده «سفر سبز»[ 0 نظر - 139 مشاهده ]
· تبریک توییتی برای «متری شش و نیم»[ 0 نظر - 148 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]
برترین مطلب روز
تاکنون مطلبی به عنوان مطلب پربیننده انتخاب نشده است .
جشنواره جهانی فجر

 

اکران و فروش
مطالب گذشته
جمعه، 26 مهر ماه
· ادامه فيلمبرداري جديدترين ساخته كيميايي
جمعه، 19 مهر ماه
· ۲ فیلم مجوز نمايش گرفت
سه شنبه، 16 مهر ماه
· معرفی اعضای شورای پروانه ساخت و نمایش
شنبه، 13 مهر ماه
· ابراهیم چلیکول به«مست عشق »پيوست
سه شنبه، 9 مهر ماه
· بازیگران «موسی» بومی هستند
شنبه، 6 مهر ماه
· «سلفی با دموکراسی»با آتیلا پسیانی
چهارشنبه، 3 مهر ماه
· اضافه شدن 5 سينماگر به شوراي رده بندي سني
يكشنبه، 31 شهريور ماه
· باساخت چهار فیلمنامه موافقت شد
· پارسا پیروزفر «مولانا»شد
شنبه، 30 شهريور ماه
· موفقیت پروژه شهاب حسینی در فنلاند

مطالب قدیمی تر
لینک دوستان

اخبار اختصاصی سینمای ایران-فوژان نیوز

تمام لينك ها


لينكستان

cinema organization


FozhanFilm.Co


Honar Credit Fund


cinema ticket


khane cinema


aecinema


cic


icn


fajer 38


هفته نامه جهان سينما

ماهنامه فيلم

  

مجله دنياي تصوير
  
محصول فوژان فيلم

محصول فوژان فيلم

دعوت خبرنگار

کانال هاي ما
   
اولين پایگاه تخصصي سینمای ایران
 
::  Home  ::  Downloads  ::  Your_Account  ::  Forums  ::

:: Copyright 2008 www.Fozhannews.com All rights reserved ::